Przeglądasz teraz

Akcesoria

smycz dla psa

Smycz dla bulteriera – na co zwrócić uwagę?

Zastanawiasz się, jaka smycz dla bulteriera jest najodpowiedniejsza? Na rynku istnieje bardzo wiele rodzajów smyczy dla psów. Która z nich będzie najlepsza dla bulteriera? Odpowiedź znajdziesz w poniższym artykule.
klatka dla bulteriera

Klatka dla bulteriera – czy warto?

Czy klatka dla bulteriera to dobre rozwiązanie? Często słysząc z ust psiego behawiorysty propozycję zakupienia klatki dla psa, przecieramy oczy ze zdumienia. Klatka taka ma jednak wiele zalet. Jakich? Dowiecie się z tego artykułu!
Obroża dla bulteriera

Obroża dla bulteriera – jak wybrać dobrą?

Obroża dla bulteriera to bez wątpienia jeden z najważniejszych gadżetów dla naszego pieska. Kupując ją, musimy zwrócić uwagę na wiele aspektów. Jak wybrać odpowiednią obrożę dla swojego pupila? Dowiesz się z tego artykułu.
Szelki dla bulteriera

Szelki dla bulteriera – które wybrać i na co zwrócić uwagę?

Szelki dla bulteriera to świetna alternatywa dla obroży. Pies, który ma na sobie obrożę może odczuwać dyskomfort, ponieważ zdarza się, że jest ona zbyt ciasna i dusi zwierzę. Takiego problemu nie ma z szelkami. Na co zwrócić uwagę przy ich zakupie?
Kaganiec dla bulteriera

Kaganiec dla bulteriera – który najlepszy?

Zamierzasz zakupić kaganiec dla bulteriera i zastanawiasz się, który z nich jest odpowiednie dla Twojego psiaka? Ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Odpowiadamy w nim, jaki kaganiec będzie najlepszy dla Twojego czworonoga.
Ubrania dla bulteriera

Ubrania dla bulteriera – jak wybrać odpowiednie?

Posiadasz psa i zastanawiasz się jakie ubrania dla bulteriera są najlepsze? Jak powinniśmy je wybrać i czym kierować się dokonując takiego wyboru? Wszystkiego dowiesz się z poniższego krótkiego artykułu. Zapraszamy do lektury.
Karma dla bulteriera

Karma dla bulteriera — która jest najlepsza?

Karma dla bulteriera — dobrać ją to nie lada wyczyn. Psy tej rasy są prawdziwymi smakoszami karm, bardzo szybko przyzwyczajają się do jednego wariantu, szczególnie jeśli od samego początku jest im podawany jeden rodzaj pożywienia. Przy wyborze karmy nie warto kierować się marką, lepiej odwrócić puszkę do tyłu i przeczytać, co karma w sobie ma. Na co zwracać uwagę podczas wyboru karmy?
legowisko dla bulteriera

Legowisko dla bulteriera – na co zwrócić uwagę?

Wybór legowiska dla przyszłych właścicieli psów nie jest prosty. Legowiska dla bulterierów z wyższej półki są dość drogie i właściciele kwestionują ich jakość wykonania oraz to, czy przetrwają przez długi czas. Czym kierować się podczas wyboru posłania dla psa, by wytrzymało ono długie lata w nienagannym stanie? Na co najbardziej zwrócić uwagę podczas przeglądania szerokiego wyboru legowisk dla psa?
bulterier gadżety

Bulterier gadżety – jakie wybrać?

Kupując bulteriera, powinniśmy także zwrócić uwagę na wszelkiego rodzaju gadżety, które mogą pozwolić nam lepiej opiekować się naszym pupilem. Dzięki nim zarówno my, jak i nasz czworonożny przyjaciel, zyskamy wygodę. W jakie gadżety powinniśmy się zaopatrzyć?