Przeglądasz teraz

Charakter

Ile śpi bulterier

Ile śpi bulterier? Sprawdź!

Chcesz kupić pieska i zastanawiasz się, ile śpi bulterier? Koniecznie przeczytaj w takim razie poniższy artykuł. Jest on w sam raz dla Ciebie i udziela odpowiedzi na to pytanie. Życzymy miłej lektury.
Czy bulterier jest niebezpieczny

Czy bulterier jest niebezpieczny? Sprawdź!

Chciałbyś kupić psa i zastanawiasz się, czy bulterier jest niebezpieczny? W tym krótkim artykule odpowiemy na to pytanie i wyjaśnimy, czy obiegowo krążące opinie o tych psach są prawdziwe. Zapraszamy do lektury.
Czy bulteriery lubią dzieci

Czy bulteriery lubią dzieci?

Chcesz kupić pieska i zastanawiasz się, czy bulteriery lubią dzieci? W poniższym krótkim artykule odpowiemy na to pytanie i wyjaśnimy, czemu te przemiłe stworzenia idealnie nadają się do rodzin z dziećmi.
agresywna odmiana bulteriera

Agresywna odmiana bulteriera – jak rozpoznać?

Agresywna odmiana bulteriera to amerykański bulterier. Jak oraz po czym można go rozpoznać? Czym charakteryzuje się ta odmiana oraz dlaczego uznawana jest za rasę agresywną? Ten krótki poradnik pomoże Wam odróżnić zwyczajną odmianę bulteriera od tej agresywnej.
bulterier charakter

Bulterier – charakter i najważniejsze cechy

Rasa psów bulterier, znana jest powszechnie jako agresywna, stwarzająca zagrożenie, niebezpieczna i niesympatyczna. W rzeczywistości okazuje się, że jest zupełnie inaczej. Jaki mają tak naprawdę charakter? Wszystkie najważniejsze informacje zostały opisane w poniższym artykule.
bulterier agresja

Bulterier agresja – czy bulterier to rasa agresywna?

Ludzie często uważają, że cechą charakterystyczną psów rasy bulterier jest agresja. Ile w tym prawdy? Zamierzasz kupić tego pieska i chciałbyś dowiedzieć się, czy bulterier to rasa agresywna? Dowiesz się tego z poniższego artykułu.

Bulterier uścisk szczęki — jak mocny jest?

Bulterier – uścisk szczęki. Bulteriery (z angielskiego bull terrier) słyną ze swoich silnych szczęk i braku możliwości puszczenia ofiary, jak już ją złapią. Podobnie jest z siłą zagryzienia — ponoć jest równa paru tonom. Czy jednak rzeczywiście te historie są faktami, czy jednak są mocno podkoloryzowane?