Maciej Biernat

Artykułów: 23
Z wykształcenia informatyk. W wolnym czasie uwielbia spacery ze swoim psem, jazdę na rowerze i podróże w góry.

Jak wybrać najlepsze mokre karmy dla szczeniaka?

Właściwe żywienie to klucz do zdrowia i szczęścia każdego szczeniaka. Wybór odpowiedniej karmy jest niezwykle ważny, szczególnie w przypadku mokrych karm. W tym artykule omówimy najważniejsze czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze najlepszej mokrej karmy dla szczeniaka. Znajdziesz tu porady na temat jakości składników, rodzaju karmy, preferencji twojego szczeniaka i wiele więcej.

Co zawiera specjalistyczna karma dla małych psów?

Kiedy chodzi o żywienie zwierząt domowych, wszyscy chcą mieć pewność, że czerpią one jak najwięcej z posiłków. Specjalistyczna karma dla małych psów została opracowana tak, by zaspokajać ich potrzeby żywieniowe w sposób, w jaki nie może tego robić zwykła karma. Ten rodzaj karmy zawiera wyższe poziomy białka i tłuszczów, a także ważne witaminy i minerały dostosowane specjalnie dla psów mniejszych ras. Zawiera również łatwiejsze do strawienia składniki, dzięki czemu nawet najbardziej wybredne psy mogą cieszyć się każdym kęsem!
Ile śpi bulterier

Ile śpi bulterier? Sprawdź!

Chcesz kupić pieska i zastanawiasz się, ile śpi bulterier? Koniecznie przeczytaj w takim razie poniższy artykuł. Jest on w sam raz dla Ciebie i udziela odpowiedzi na to pytanie. Życzymy miłej lektury.
Bulterier waga

Bulterier a waga – Ile może ważyć?

Interesuje Cię bulterier i jego waga? Zamierzasz kupić tego pieska i chciałbyś wiedzieć, ile taki czworonóg może ważyć? Dowiesz się tego z poniższego artykułu, w którym omawiamy tę kwestię. Zapraszamy do lektury.
Szelki dla bulteriera

Szelki dla bulteriera – które wybrać i na co zwrócić uwagę?

Szelki dla bulteriera to świetna alternatywa dla obroży. Pies, który ma na sobie obrożę może odczuwać dyskomfort, ponieważ zdarza się, że jest ona zbyt ciasna i dusi zwierzę. Takiego problemu nie ma z szelkami. Na co zwrócić uwagę przy ich zakupie?
Kaganiec dla bulteriera

Kaganiec dla bulteriera – który najlepszy?

Zamierzasz zakupić kaganiec dla bulteriera i zastanawiasz się, który z nich jest odpowiednie dla Twojego psiaka? Ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Odpowiadamy w nim, jaki kaganiec będzie najlepszy dla Twojego czworonoga.
Czy bulteriery lubią dzieci

Czy bulteriery lubią dzieci?

Chcesz kupić pieska i zastanawiasz się, czy bulteriery lubią dzieci? W poniższym krótkim artykule odpowiemy na to pytanie i wyjaśnimy, czemu te przemiłe stworzenia idealnie nadają się do rodzin z dziećmi.
bulterier biały

Bulterier biały – jak wygląda?

Bulterier biały to jeden z wielu kolorów bulteriera. Jak wygląda pies o tym umaszczeniu? Po czym można go rozpoznać? Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z niniejszym artykułem, a uzyskacie odpowiedzi na wszelkie interesujące Was pytania.
bulterier niebieski

Bulterier niebieski – jak wygląda? 

Bulterier niebieski to stosunkowo rzadko spotykane umaszczenie bulteriera, lecz jest ono niezwykle urokliwe i ma swoich zwolenników. Chciałbyś dowiedzieć się nieco więcej o tych psach? Zapraszamy zatem do lektury niniejszego artykułu.
bulterier historia

Bulterier historia – jak powstała rasa psa bulterier?

Interesuje Cię historia psów rasy bulterier? Chciałbyś dowiedzieć się, jak powstały te czworonogi? W dzisiejszym krótkim artykule przedstawimy Ci pokrótce początki tych fascynujących zwierząt i odpowiemy na pytanie, kiedy się pojawiły.
bulterier szczeniak

Bulterier szczeniak – ile kosztuje?

Zamierzasz kupić szczeniaka bulteriera i chcesz dowiedzieć się, ile taki pies kosztuje? Gdzie warto zakupić takiego czworonoga oraz na co zwracać uwagę podczas kupna? Wszystkiego dowiesz się z poniższego artykułu.
bulterier cena

Bulterier a cena – ile kosztuje bulterier?

Chcesz zakupić psa i interesuje Cię cena bulterierów? Chciałbyś wiedzieć, gdzie możesz kupić swojego czworonożnego przyjaciela? Niniejszy artykuł jest właśnie dla Ciebie. Udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.
bulterier czarny

Bulterier czarny – wygląd, charakter, najważniejsze informacje

Bulterier czarny to odmiana umaszczenia rasy bulterier. Ten ciemny, pewny siebie pies, może skraść serca wielu osób. Pomimo ciężkiej przeszłości, dzisiaj są to zwierzęta bardzo przyjazne i miło nastawione do otoczenia. Wśród umaszczeń oprócz czarnego występuje jeszcze wiele innych. Jak wygląda bulterier? Jaki ma charakter? Najważniejszych informacji o rasie dowiesz się w niniejszym artykule.

Bulterier uścisk szczęki — jak mocny jest?

Bulterier – uścisk szczęki. Bulteriery (z angielskiego bull terrier) słyną ze swoich silnych szczęk i braku możliwości puszczenia ofiary, jak już ją złapią. Podobnie jest z siłą zagryzienia — ponoć jest równa paru tonom. Czy jednak rzeczywiście te historie są faktami, czy jednak są mocno podkoloryzowane?
bulterier

Bulteriery – co musisz o nich wiedzieć?

Bulteriery w przeszłości świetnie sprawdzały się w krwawych sportach, ale dziś to przeznaczenie jest nie do pomyślenia. Krzyżówki z innymi rasami doprowadziły do stworzenia niezwykle inteligentnego psa, odpowiedniego nawet dla rodzin z dziećmi. Rasa zyskała wiele zalet, ale ze względu na spryt i pewność siebie potrzebuje stanowczego właściciela. Co musisz wiedzieć o rasie? Jaki jest opis rasy bulterier, jak je żywić, wychowywać i pielęgnować? Tego dowiesz się w niniejszym artykule.