Magdalena Nieznaj

Artykułów: 32
Z wykształcenia humanistka. Matka dwójki dzieci –Grzesia i Mileny. Interesuje się behawiorystyką zwierząt, o których lubi czytać książki. Jest opiekunką 3-letniego bulteriera.

Egzotyczne karmy dla ptaków – idealne pożywienie dla Twoich pięknych lotników!

Ważne jest, aby zapewnić naszym egzotycznym ptakom odpowiednią dietę, która sprosta ich specyficznym potrzebom. Dobór odpowiedniej karmy jest kluczowy, aby utrzymać ich zdrowie, kondycję i piękno ich piór. Na stronie Lugers.pl znajdziesz szeroki wybór egzotycznych karm, które zapewnią Twoim ptakom wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Ciesz się pięknem swoich ptaków, wybierając najlepsze karmy dostępne na rynku!

Karma dla świnek morskich – jak wybrać najlepszą?

Karma dla świnek morskich jest jednym z najważniejszych elementów zapewniających zdrowie i dobre samopoczucie twojemu zwierzakowi. Jednakże, wybór właściwej karmy może być niełatwy, ponieważ istnieje wiele różnych opcji na rynku. W tym artykule przedstawimy Ci kilka ważnych czynników, na które powinieneś zwrócić uwagę, aby pomóc Ci w wyborze najlepszej karmy dla Twojej świnki morskiej.
Imię dla bulteriera

Imię dla bulteriera – najciekawsze propozycje

Imię dla bulteriera to rzecz bardzo ważna. Wszak nasz mały przyjaciel będzie je nosić przez całe swoje życie. Chciałbyś zasięgnąć rady w kwestii nadania imienia swojemu psu? Przeczytaj ten artykuł!
smycz dla psa

Smycz dla bulteriera – na co zwrócić uwagę?

Zastanawiasz się, jaka smycz dla bulteriera jest najodpowiedniejsza? Na rynku istnieje bardzo wiele rodzajów smyczy dla psów. Która z nich będzie najlepsza dla bulteriera? Odpowiedź znajdziesz w poniższym artykule.
klatka dla bulteriera

Klatka dla bulteriera – czy warto?

Czy klatka dla bulteriera to dobre rozwiązanie? Często słysząc z ust psiego behawiorysty propozycję zakupienia klatki dla psa, przecieramy oczy ze zdumienia. Klatka taka ma jednak wiele zalet. Jakich? Dowiecie się z tego artykułu!
Obroża dla bulteriera

Obroża dla bulteriera – jak wybrać dobrą?

Obroża dla bulteriera to bez wątpienia jeden z najważniejszych gadżetów dla naszego pieska. Kupując ją, musimy zwrócić uwagę na wiele aspektów. Jak wybrać odpowiednią obrożę dla swojego pupila? Dowiesz się z tego artykułu.
Czy bulterier to pies obronny

Czy bulterier to pies obronny?

Rasa psów bulterier, znana jest ze swojego instynktu i odwagi, pozwalających na bycie psem obronnym. Jednak aby się o tym przekonać, warto przeczytać artykuł i upewnić się czy będzie to dobry wybór na stróża domu.
Bulterier długość życia

Bulterier długość życia – ile żyją bulteriery?

Bulteriery to szczeniaki z rodziny psów terierów, znane z ich energii i charakterystycznego wyglądu. Przeciętna długość życia bulteriera wynosi od 12 do 14 lat, chociaż może żyć trochę dłużej. W zależności od wielkości bulteriera, jego długość życia może być krótsza lub dłuższa. Na przykład, miniatura bulteriera może żyć od 14 do 16 lat, podczas gdy bulterier standardowy może żyć od 12 do 14 lat.
Ubrania dla bulteriera

Ubrania dla bulteriera – jak wybrać odpowiednie?

Posiadasz psa i zastanawiasz się jakie ubrania dla bulteriera są najlepsze? Jak powinniśmy je wybrać i czym kierować się dokonując takiego wyboru? Wszystkiego dowiesz się z poniższego krótkiego artykułu. Zapraszamy do lektury.
Czy bulterier jest niebezpieczny

Czy bulterier jest niebezpieczny? Sprawdź!

Chciałbyś kupić psa i zastanawiasz się, czy bulterier jest niebezpieczny? W tym krótkim artykule odpowiemy na to pytanie i wyjaśnimy, czy obiegowo krążące opinie o tych psach są prawdziwe. Zapraszamy do lektury.
Karma dla bulteriera

Karma dla bulteriera — która jest najlepsza?

Karma dla bulteriera — dobrać ją to nie lada wyczyn. Psy tej rasy są prawdziwymi smakoszami karm, bardzo szybko przyzwyczajają się do jednego wariantu, szczególnie jeśli od samego początku jest im podawany jeden rodzaj pożywienia. Przy wyborze karmy nie warto kierować się marką, lepiej odwrócić puszkę do tyłu i przeczytać, co karma w sobie ma. Na co zwracać uwagę podczas wyboru karmy?
bulterier brązowy

Bulterier brązowy – sprawdź, jak wygląda!

Interesuje Cię bulterier brązowy i chciałbyś zakupić takiego pieska? Zależy Ci na tym, aby dowiedzieć się o nim wszystkich niezbędnych informacji? Niniejszy artykuł przeznaczony jest zatem właśnie dla Ciebie! Dzięki niemu dowiesz się wszystkiego, co potrzebne.
bulterier rudy

Bulterier rudy – czy warto?

Interesuje Cię bulterier rudy i zastanawiasz się, czy warto zakupić psa o tym umaszczeniu? Nasz krótki poradnik ma na celu pomóc Ci w dokonaniu właściwej decyzji. Przeczytaj go, a dowiesz się, dlaczego warto kupić rudego bulteriera.
bulterier czarno biały

Bulterier czarno biały – jak wygląda?

Ciekawi Cię jak wygląda bulterier czarno biały? Zastanawiasz się, czy dokonać zakupu tego pieska i chciałbyś dowiedzieć się o nim nieco więcej informacji? Niniejszy krótki artykuł przygotowaliśmy właśnie z myślą o Tobie. Zachęcamy do lektury.
Bulterier szary

Bulterier szary – umaszczenie, charakter, hodowla

Interesuje Cię bulterier szary? Zamierzasz kupić pieska tej rasy i chciałbyś najpierw dowiedzieć się o nim nieco więcej informacji? To właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy ten artykuł. Zachęcamy do lektury.
agresywna odmiana bulteriera

Agresywna odmiana bulteriera – jak rozpoznać?

Agresywna odmiana bulteriera to amerykański bulterier. Jak oraz po czym można go rozpoznać? Czym charakteryzuje się ta odmiana oraz dlaczego uznawana jest za rasę agresywną? Ten krótki poradnik pomoże Wam odróżnić zwyczajną odmianę bulteriera od tej agresywnej.
bulterier pręgowaty

Bulterier pręgowany – charakter, wygląd, cena

Bulterier pręgowany to jedno z najbardziej pożądanych umaszczeń u bulteriera. Zamierzasz kupić tego wyjątkowego pieska i chciałbyś dowiedzieć się o nim czegoś więcej? Serdecznie zachęcamy do przeczytania tego artykułu. Dowiesz się wszystkiego o tych psach.
legowisko dla bulteriera

Legowisko dla bulteriera – na co zwrócić uwagę?

Wybór legowiska dla przyszłych właścicieli psów nie jest prosty. Legowiska dla bulterierów z wyższej półki są dość drogie i właściciele kwestionują ich jakość wykonania oraz to, czy przetrwają przez długi czas. Czym kierować się podczas wyboru posłania dla psa, by wytrzymało ono długie lata w nienagannym stanie? Na co najbardziej zwrócić uwagę podczas przeglądania szerokiego wyboru legowisk dla psa?
bulterier charakter

Bulterier – charakter i najważniejsze cechy

Rasa psów bulterier, znana jest powszechnie jako agresywna, stwarzająca zagrożenie, niebezpieczna i niesympatyczna. W rzeczywistości okazuje się, że jest zupełnie inaczej. Jaki mają tak naprawdę charakter? Wszystkie najważniejsze informacje zostały opisane w poniższym artykule.
Bulterier angielski

Bulterier angielski – jak wygląda?

Bulterier angielski to pies o stosunkowo charakterystycznym wyglądzie. Zamierzasz go kupić i chciałbyś w związku z tym dowiedzieć się o nim czegoś więcej? Zachęcamy zatem serdecznie do przeczytania niniejszego artykułu.
Bulterier do adopcji

Bulterier do adopcji – gdzie adoptować psa rasy bulterier?

Jesteś miłośnikiem psów i chcesz wiedzieć, gdzie mógłbyś dostać bulteriera do adopcji? Ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Dzięki niemu dowiesz się, gdzie możesz adoptować takiego czworonoga, a także jak wygląda cała ta procedura.
bulterier opinie

Bulterier a opinie – czy są pozytywne?

Zamierzasz zakupić psa i interesują Cię opinie o tym bulterierze? Niniejszy artykuł pozwoli Ci się nieco w nich rozeznać. Bierzemy bowiem pod uwagę dwie strony medalu, tzn. zarówno głosy negatywne, jak i te pozytywne.
Bulterier a choroby

Bulterier a choroby – na co chorują bulteriery?

Na jakie choroby zazwyczaj zapada bulterier? Chcesz kupić tego pieska lub już go posiadasz i interesują Cię kwestie zdrowotne Twojego małego przyjaciela? Ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Przeczytaj go, a dowiesz się, na co zazwyczaj chorują bulteriery.
Bulterier francuski

Bulterier francuski – czym się wyróżnia?

Interesuje Cię bulterier francuski? Chciałbyś go kupić, lecz nie wiesz, jakimi cechami wyróżniają się te psy? Właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy poniższy artykuł. Dzięki niemu dowiesz się wszystkich najważniejszych informacji o bulterierze francuskim.
bulterier agresja

Bulterier agresja – czy bulterier to rasa agresywna?

Ludzie często uważają, że cechą charakterystyczną psów rasy bulterier jest agresja. Ile w tym prawdy? Zamierzasz kupić tego pieska i chciałbyś dowiedzieć się, czy bulterier to rasa agresywna? Dowiesz się tego z poniższego artykułu.
bulterier gadżety

Bulterier gadżety – jakie wybrać?

Kupując bulteriera, powinniśmy także zwrócić uwagę na wszelkiego rodzaju gadżety, które mogą pozwolić nam lepiej opiekować się naszym pupilem. Dzięki nim zarówno my, jak i nasz czworonożny przyjaciel, zyskamy wygodę. W jakie gadżety powinniśmy się zaopatrzyć?
Bulterier umaszczenie

Bulterier umaszczenie – rodzaje umaszczenia i najważniejsze informacje

Bulteriery to psy z ciekawym wyglądem i charakterkiem. Jest to rasa niezwykle pewna siebie, przywiązana do jednego właściciela. Według wzorca występują w wielu odmianach kolorystycznych. Jakie są rodzaje umaszczenia u bulterierów? Jakie mają zdrowie? W tym artykule przeczytasz o nich najważniejsze informacje.
bulterier miniaturowy

Bulterier miniaturowy – dlaczego ta rasa jest warta uwagi?

Miniaturowy bulterier to rasa, która ze względu na charakterystyczny wygląd nie spodoba się każdemu, ale posiada swoich wiernych fanów. Są to psy bardzo oddane właścicielowi, aktywne oraz łatwo dostosowujące się do różnych warunków mieszkalnych. Bulterier miniaturka jest prawdziwym atletą wśród psów, który uwielbia uprawiać różnego rodzaju sporty. Dlaczego ta rasa jest warta uwagi? Jaki ma charakter, wygląd i jak znaleźć dobrą hodowlę? Tego dowiesz się w niniejszym artykule.