Przeglądasz teraz

Wygląd

Bulterier waga

Bulterier a waga – Ile może ważyć?

Interesuje Cię bulterier i jego waga? Zamierzasz kupić tego pieska i chciałbyś wiedzieć, ile taki czworonóg może ważyć? Dowiesz się tego z poniższego artykułu, w którym omawiamy tę kwestię. Zapraszamy do lektury.
bulterier brązowy

Bulterier brązowy – sprawdź, jak wygląda!

Interesuje Cię bulterier brązowy i chciałbyś zakupić takiego pieska? Zależy Ci na tym, aby dowiedzieć się o nim wszystkich niezbędnych informacji? Niniejszy artykuł przeznaczony jest zatem właśnie dla Ciebie! Dzięki niemu dowiesz się wszystkiego, co potrzebne.
bulterier rudy

Bulterier rudy – czy warto?

Interesuje Cię bulterier rudy i zastanawiasz się, czy warto zakupić psa o tym umaszczeniu? Nasz krótki poradnik ma na celu pomóc Ci w dokonaniu właściwej decyzji. Przeczytaj go, a dowiesz się, dlaczego warto kupić rudego bulteriera.
bulterier czarno biały

Bulterier czarno biały – jak wygląda?

Ciekawi Cię jak wygląda bulterier czarno biały? Zastanawiasz się, czy dokonać zakupu tego pieska i chciałbyś dowiedzieć się o nim nieco więcej informacji? Niniejszy krótki artykuł przygotowaliśmy właśnie z myślą o Tobie. Zachęcamy do lektury.
Bulterier szary

Bulterier szary – umaszczenie, charakter, hodowla

Interesuje Cię bulterier szary? Zamierzasz kupić pieska tej rasy i chciałbyś najpierw dowiedzieć się o nim nieco więcej informacji? To właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy ten artykuł. Zachęcamy do lektury.
bulterier biały

Bulterier biały – jak wygląda?

Bulterier biały to jeden z wielu kolorów bulteriera. Jak wygląda pies o tym umaszczeniu? Po czym można go rozpoznać? Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z niniejszym artykułem, a uzyskacie odpowiedzi na wszelkie interesujące Was pytania.
bulterier pręgowaty

Bulterier pręgowany – charakter, wygląd, cena

Bulterier pręgowany to jedno z najbardziej pożądanych umaszczeń u bulteriera. Zamierzasz kupić tego wyjątkowego pieska i chciałbyś dowiedzieć się o nim czegoś więcej? Serdecznie zachęcamy do przeczytania tego artykułu. Dowiesz się wszystkiego o tych psach.
bulterier niebieski

Bulterier niebieski – jak wygląda? 

Bulterier niebieski to stosunkowo rzadko spotykane umaszczenie bulteriera, lecz jest ono niezwykle urokliwe i ma swoich zwolenników. Chciałbyś dowiedzieć się nieco więcej o tych psach? Zapraszamy zatem do lektury niniejszego artykułu.
Bulterier angielski

Bulterier angielski – jak wygląda?

Bulterier angielski to pies o stosunkowo charakterystycznym wyglądzie. Zamierzasz go kupić i chciałbyś w związku z tym dowiedzieć się o nim czegoś więcej? Zachęcamy zatem serdecznie do przeczytania niniejszego artykułu.
Bulterier francuski

Bulterier francuski – czym się wyróżnia?

Interesuje Cię bulterier francuski? Chciałbyś go kupić, lecz nie wiesz, jakimi cechami wyróżniają się te psy? Właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy poniższy artykuł. Dzięki niemu dowiesz się wszystkich najważniejszych informacji o bulterierze francuskim.
Bulterier umaszczenie

Bulterier umaszczenie – rodzaje umaszczenia i najważniejsze informacje

Bulteriery to psy z ciekawym wyglądem i charakterkiem. Jest to rasa niezwykle pewna siebie, przywiązana do jednego właściciela. Według wzorca występują w wielu odmianach kolorystycznych. Jakie są rodzaje umaszczenia u bulterierów? Jakie mają zdrowie? W tym artykule przeczytasz o nich najważniejsze informacje.
bulterier czarny

Bulterier czarny – wygląd, charakter, najważniejsze informacje

Bulterier czarny to odmiana umaszczenia rasy bulterier. Ten ciemny, pewny siebie pies, może skraść serca wielu osób. Pomimo ciężkiej przeszłości, dzisiaj są to zwierzęta bardzo przyjazne i miło nastawione do otoczenia. Wśród umaszczeń oprócz czarnego występuje jeszcze wiele innych. Jak wygląda bulterier? Jaki ma charakter? Najważniejszych informacji o rasie dowiesz się w niniejszym artykule.
bulterier miniaturowy

Bulterier miniaturowy – dlaczego ta rasa jest warta uwagi?

Miniaturowy bulterier to rasa, która ze względu na charakterystyczny wygląd nie spodoba się każdemu, ale posiada swoich wiernych fanów. Są to psy bardzo oddane właścicielowi, aktywne oraz łatwo dostosowujące się do różnych warunków mieszkalnych. Bulterier miniaturka jest prawdziwym atletą wśród psów, który uwielbia uprawiać różnego rodzaju sporty. Dlaczego ta rasa jest warta uwagi? Jaki ma charakter, wygląd i jak znaleźć dobrą hodowlę? Tego dowiesz się w niniejszym artykule.
bulterier

Bulteriery – co musisz o nich wiedzieć?

Bulteriery w przeszłości świetnie sprawdzały się w krwawych sportach, ale dziś to przeznaczenie jest nie do pomyślenia. Krzyżówki z innymi rasami doprowadziły do stworzenia niezwykle inteligentnego psa, odpowiedniego nawet dla rodzin z dziećmi. Rasa zyskała wiele zalet, ale ze względu na spryt i pewność siebie potrzebuje stanowczego właściciela. Co musisz wiedzieć o rasie? Jaki jest opis rasy bulterier, jak je żywić, wychowywać i pielęgnować? Tego dowiesz się w niniejszym artykule.